نان روزانه

سه شنبه, 27 سبتامبر 2016

  • اگر اعمال پدر خود را به جا نمی آورم به من ایمان نیاورید . و لیکن چنانچه به جا می آورم هر گاه به من ایمان نمی آورید به اعمال ایمان آورید تا بدانید و  یقین  کنید که پدر در من است  و من در او . یوحنا 10 : 37 و 38

    بخشی از موعظه اموری که در آینده هستند  ((  پاراگراف 12))  از پیغام آور دوره هفتم کلیسایی برادر برانهام

    عیسی این را گفته بود او گفت ((  اگر به من ایمان ندارید به اعمالی که به جا میاورم ایمان بیاوردید )) زیرا  آنها شهادت می دهند که او بود اگر کسی  کلام را شناخته باشد حال او آن قدر عجیب و غیر قابل باور آمد که قوم نمی خواست به او ایمان بیاورد چون او که انسان بود خودش را خدا می ساخت خوب او خدا بود در این شکل خدا در مسیح بود و جهان را با خویش مصالحه می داد و هیچ انسانی قادر به انجام این امور نیست جز این که خدا با او باشد  .

فرشته هفتم

فرشته هفتم

هفت فرشته برای هفت دوره کلیسا

کلام ، نور،جلال - 1

کلام ، نور،جلال - 1

برادر نحمیا

مکاشفه هفت رعد - قسمت اول

مکاشفه هفت رعد - قسمت اول

برادر جیسون دِمارس و برادر نحمیا کربلایی

ستون آتش در زمان آخر

ستون آتش در زمان آخر

برادر کیوان رجبی - ستون آتش در زمان آخر

موعظه های ترجمه شده برادر برانهام به زبان فارسی

خدا مرد و زن را به داشتن حیاتی فراخوانده است که نه در خارج از چهارچوب شریعت تورات، بلکه در پاکدامنی و با قلبی مملو از محبّت او باشد. این باید مکاشفه ای از خدا در قلب شما باشد.

 در کتاب مقدّس تنها یک زن هست که خود را آرایش می کرد. زنی که این کار را می کرد، خدا او را خوراک سگان نمود. پس وقتی شما این کار را می کنید، یادتان باشد، خدا شما را به یک تکّه از گوشت سگ برمی گرداند. 

...ادامه مطلب

اما اي برادران و اي عزيزانِ خداوند، مي بايد ما هميشه براي شما خدا را شكر نماييم كه از ابتدا خدا شما را برگزيد براي نجات به تقديس روح و ايمانِ به راستي. (دوم تسالونیکیان 2 : 13 )

   •  ما بواسطه ی تقدّس و ایمان به حقیقت نجات یافته ایم.
   •  بدون تقدّس ما نجات نداریم
   •  تقدّسی که بواسطه ی روح خدا که در ما ساکن است ایجاد شده و نه بوسیله ی اعمالمان.

...ادامه مطلب

برادر برانهام اعلام می کرد که تعلیم او یگانه انگاری و یا تثلیث نیست. بلکه او تعلیم می داد که خدا واحد است و روحی است که تمام زمان و مکان را دربر می گیرد.

خدا خویش را برای ما آشکار نمود، و او خدا بود، نه شخصیّت دوّم یا سوّم، او خود خدا بود. او خود خدا بود که خود را نمایان می ساخت. پس ما می توانستیم او را حس کنیم

...ادامه مطلب

پس رفته همه ی امّت ها را شاگرد سازید و ایشان را به اسم اب و ابن و روح القدس تعمید دهید 

همان پطرسی که کلید ملکوت را داشت،  رو به مردم گفت: « توبه کنید و هریک از شما به اسم عیسی مسیح بجهت آمرزش گناهان تعمید گیرید. »

...ادامه مطلب

پیغام مکاشفه ای از کلام است برای ایجاد زمینه بازگشت کلیسا  به پایه های نخستین خود یعنی ایمان پدران. پیغام فراخوانی است برای برون شدن از بابل روحانی.  در انجیل یوحنا  آمده است: ” او همان نوری است که در تاریکی می درخشد و تاریکی هرگز نمیتواند آن را خاموش کند” در خداوند هیچ تاریکی مذهبی وجود ندارد، او نور است. ‎

...ادامه مطلب

وقتی روح راستین خداوند بر ایماندار به حرکت در می آید، هرچه که کلام بگوید، او «آمین» خواهد گفت. چرا؟ چون همان روح القدسی که کلام را مکتوب کرد، اکنون حیات او را به جنبش در می آورد. او اهمّیتی نمی دهد که چه کسی آنجا نشسته است و دیگران چه می گویند، او همیشه با کلام می ماند. 

...ادامه مطلب